blog inne blog

10 ćwiczeń na smukłą talię

Każda z nas marzy o smukłej talii pozbawionej boczków. Oto kilka ćwiczeń, które pomogą Ci uzyskać figurę osy.

Na początku – rozgrzewka

Pamiętaj, żeby się porozciągać przed rozpoczęciem treningu. Unikniesz dzięki temu ryzyka kontuzji, a Twój trening będzie efektywniejszy.

 

Jesteś po rozgrzewce? To świetnie! Zaczynamy ćwiczyć.

cwiczenia workout lifebow sport fitness kobiety mezczyzni talia szczupla fit

Każde ćwiczenie powtarzaj 3 razy. Daj sobie 60 sekund na odpoczynek pomiędzy seriami.

1.Wnoszenie kolan: ćwiczenie trwa 60 sekund. Przyciągnij kolano do tułowia, po czym wolno opuszczaj nogę, tak by stanąć na przedniej części stopy.

2.Boczne brzuszki z uniesieniem stopy: ćwiczenie trwa 45 sekund. Połóż się na plecach, podnieś lewą nogę oraz dolną część pleców z nad podłoża, wyciągnij ręce w lewą stronę robiąc przy tym brzuszki. Zmień nogę i powtórz ćwiczenie.

3.Naprzemienne dotykanie pięt: ćwicz przez 45 sekund. Leżąc na plecach, ugnij nogi w kolanach i wyprostuj ręce umieszczając je wzdłuż ciała. Zginaj brzuch podnosząc się do przodu i na lewo. Dotknij lewą ręką swojej lewej pięty. Wróć powoli do pozycji początkowej i powtarzaj ćwiczenie tym razem zmieniając na prawą stronę.

4.Rąbanie drewna: 30 sekund + 30 sekund. Stań i chwyć za hantle dwoma rękami. Przekręć tors w prawo i podnieś hantle tak, by znajdowała się nad prawym ramieniem. Zrób przysiad. Teraz podczas obracania torsu w lewo przeciągnij hantle aż do lewego biodra. Powtarzaj ćwiczenie, a następnie zmień stronę.

lifebow brzuch abs fit fitness cwiczenia plaski brzuch dieta

5.Plankowe pajacyki: 45 sekund. Zacznij od pozycji „do pompki” ze stopami obok siebie. Podrzuć stopy jak najdalej od siebie lądując na palcach. Podrzuć stopy ponownie wracając do pozycji startowej.

6.Skrętne skłony tułowia do palców u stóp: 45 sekund. Połóż się na plecach, podnieś równocześnie prawą nogę oraz tors,  sięgaj prawą ręką lewej stopy. Wróć na matę i powtarzaj ćwiczenie ze zmianą nogi.

7. Wyprost nóg i rąk w pozycji klęczącej: 60 sekund. Zacznij opierając się na łokciach i kolanach. Łokcie powinny znajdować się bezpośrednio pod barkami, a kolana pod biodrami. Podnieś i wyprostuj jedną nogę oraz przeciwną rękę w tym samym czasie. Trzymaj tę pozę, a następnie zmień strony.

8. Odwrócone brzuszki: 60 sekund. Połóż się na plecach, podnieś kolana do ud uginając je tak, by tworzyły kąt 90 stopni wraz z łydkami. Podnoś biodra i przybliżaj kolana do klatki piersiowej.

9. Dotykanie palców: 60 sekund. Leżąc na podłodze, chwyć oburącz za hantelki  i podnoś nogi, by były prostopadłe do podłoża. Wyciągnij ręce, unieś barki i próbuj dotknąć palców u stóp hantlami.

10. Podnoszenie biodra w bocznym planku: 30 sekund + 30 sekund. Zacznij od pozycji bocznego planku, z łokciami tworzącymi kąt prosty utrzymując ciało w prostej linii. Zniż biodro, pozwalając mu dotknąć podłoża, a następnie przywróć je do pozycji początkowej. Powtarzaj ćwiczenie, a następnie zmień stronę. 

4 Old-Schoolowe ćwiczenia, których każda kobieta potrzebuje

2016-11-22

Jest wiele wspaniałych ćwiczeń wśród, których możemy dzisiaj wybierać, jednak nie zapominajcie o tych, które od lat są używane do budowania świetnych sylwetek. Użyj tych 4 ćwiczeń z przeszłości, aby doskonalić swoją klasyczną sylwetkę.Jest wiele wspaniałych ćwiczeń wśród, których możemy dzisiaj wybierać, jednak nie zapominajcie o tych, które od lat są używane do budowania świetnych sylwetek. Użyj tych 4 ćwiczeń z przeszłości, aby doskonalić swoją klasyczną sylwetkę.

7 ćwiczeń na wewnętrzną stronę ud

Jak to niektórzy mówią w życiu "bez pracy nie ma kołaczy" w tym ćwiczeniu, jest to święta prawda. Niestety. Przykro nam mówić o tym tak otwarcie, ale bez szczerości żaden związek długo nie przetrwa, a nasz związek z Wami - czytelnikami jest na wagę złota. Dlatego też będziemy szczerzy. Wewnętrzna strona ud stanowi najtrudniejszą partię ciała do wyćwiczenia (i zaraz do schudnięcia). Tradycyjne zestawy ćwiczeń na nogi nie zawsze na nią działają. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak skutecznie walczyć z tłuszczem po wewnętrznej stronie Twoich ud, koniecznie czytaj dalej.

Lifebow

Zakrzewo 62-070
ul. Pasjonatów
biuro@lifebow.pl