sortuj wg:

4 Old-Schoolowe ćwiczenia, których każda kobieta potrzebuje

2016-11-22

Jest wiele wspaniałych ćwiczeń wśród, których możemy dzisiaj wybierać, jednak nie zapominajcie o tych, które od lat są używane do budowania świetnych sylwetek. Użyj tych 4 ćwiczeń z przeszłości, aby doskonalić swoją klasyczną sylwetkę.Jest wiele wspaniałych ćwiczeń wśród, których możemy dzisiaj wybierać, jednak nie zapominajcie o tych, które od lat są używane do budowania świetnych sylwetek. Użyj tych 4 ćwiczeń z przeszłości, aby doskonalić swoją klasyczną sylwetkę.

7 najlepszych ćwiczeń z ciężarkami do wykonania w domu

Nasze życia ostatnio nabierają coraz większego rozpędu. Nie pamiętam kiedy po raz ostatni mogłam pomarudzić na to, że nie mam co robić albo, że mam za dużo wolnego czasu i mogę pójść o zakład, że jest to problem stanowczej większości ludzi. W takich momentach regularne chodzenie na siłownie może być niezwykle trudne. Jeśli ten kłopot również Cię dotyczy, prezentuję Tobie 7 prostych ćwiczeń, które wykonasz w domu, angażując całe swoje ciało.

7 ćwiczeń na wewnętrzną stronę ud

Jak to niektórzy mówią w życiu "bez pracy nie ma kołaczy" w tym ćwiczeniu, jest to święta prawda. Niestety. Przykro nam mówić o tym tak otwarcie, ale bez szczerości żaden związek długo nie przetrwa, a nasz związek z Wami - czytelnikami jest na wagę złota. Dlatego też będziemy szczerzy. Wewnętrzna strona ud stanowi najtrudniejszą partię ciała do wyćwiczenia (i zaraz do schudnięcia). Tradycyjne zestawy ćwiczeń na nogi nie zawsze na nią działają. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak skutecznie walczyć z tłuszczem po wewnętrznej stronie Twoich ud, koniecznie czytaj dalej.

4 rewelacyjne ćwiczenia które obdarują cię jędrniejszym biustem

Zestaw prostych, ale niezwykle skutecznych ćwiczeń, które pomogą Ci poprawić wygląd piersi i sprawią, że Twój biust będzie ładny i atrakcyjny. Zamiast ciężarków do ćwiczeń możesz wykorzystać butelki z wodą.

Tabata czyli 4 minuty dla Twojego metabolizmu

2016-10-27

Krótkie ćwiczenia, długotrwałe rezultaty. Wymarzone ciało uzyskasz przez ćwiczenie zaledwie kilka minut dziennie. Tak mniej więcej brzmi każdy opis zajęć Tabaty. Trening to seria 20 sekundowych ćwiczeń, po których następuje 10 sekundowa przerwa. Ćwiczenia są krótkie, jednak szalenie intensywne.

Lifebow

Zakrzewo 62-070
ul. Pasjonatów
biuro@lifebow.pl