sortuj wg:

4 Old-Schoolowe ćwiczenia, których każda kobieta potrzebuje

2016-11-22

Jest wiele wspaniałych ćwiczeń wśród, których możemy dzisiaj wybierać, jednak nie zapominajcie o tych, które od lat są używane do budowania świetnych sylwetek. Użyj tych 4 ćwiczeń z przeszłości, aby doskonalić swoją klasyczną sylwetkę.Jest wiele wspaniałych ćwiczeń wśród, których możemy dzisiaj wybierać, jednak nie zapominajcie o tych, które od lat są używane do budowania świetnych sylwetek. Użyj tych 4 ćwiczeń z przeszłości, aby doskonalić swoją klasyczną sylwetkę.

Tabata czyli 4 minuty dla Twojego metabolizmu

2016-10-27

Krótkie ćwiczenia, długotrwałe rezultaty. Wymarzone ciało uzyskasz przez ćwiczenie zaledwie kilka minut dziennie. Tak mniej więcej brzmi każdy opis zajęć Tabaty. Trening to seria 20 sekundowych ćwiczeń, po których następuje 10 sekundowa przerwa. Ćwiczenia są krótkie, jednak szalenie intensywne.

5 ćwiczeń które możesz wykonywać w trakcie ciąży

2016-10-20

Bycie w ciąży nie powinno być wymówką na olewanie ćwiczeń. Właściwie, eksperci polecają aktywność fizyczną podczas ciąży, by utrzymać witalność, ładować baterie i odczuwać mniejszy ból pleców, którego każda ciężarna niestety doświadcza.
Nie musisz wcale kupować wymyślnych przyrządzeń sportowych, ani przesiadywać godzinami na siłowni. Wystarczy, że wykonasz kilka prostych ćwiczeń, które zdziałają cuda podczas Twojej ciąży.

6 powodów dla których warto robić przysiady

2016-10-18

Przysiady są najbardziej miarodajnym ćwiczeniem angażującym wszystkie partie ciała. Znakomicie nadają się dla ludzi zapracowanych, ponieważ nie wymagają poświęcania zbyt wiele czasu. Tak długo, jak jesteś zdeterminowany, by robić je 2-3 razy w tygodniu, możesz liczyć na szybkie efekty. 

Aeroboks – ćwiczenia przyspieszające metabolizm do wykonania w domu

2016-10-13

Nawet jeśli nie jesteś typem fightera, te fakty na temat boksu Cię zainteresują. Boks spala nawet do 600 kalorii w ciągu godziny, rzeźbi ramiona, barki, plecy i nogi.

Lifebow

Zakrzewo 62-070
ul. Pasjonatów
biuro@lifebow.pl