sortuj wg:

10 prostych i szybkich ćwiczeń na wiotkie ramiona

2016-10-11

Zwiotczałe ramiona są czymś, co posiada duża część nas. Jeśli przyłapujesz się na kupowaniu swetrów lub kardiganów tylko po to, by zakryć swoje ramiona, mogę Cię zapewnić, że nie jesteś sam.

10 ćwiczeń z piłką do fitnessu dla lepszej figury

2016-10-06

Piłka do fitnessu powinna być znajoma każdemu miłośnikowi ćwiczeń na sali, jak i w domu. Chociaż niepozorna, dostarczająca dużo zabawy podczas podskakiwania na niej, jest też świetnym wspomożeniem podczas budowania mięśni oraz ćwiczeń cardio. 

Proste ćwiczenia które pomogą Ci uporać się z bólem pleców

2016-10-04

Ból pleców potrafi być nad wyraz uporczywy, wówczas ciężko nam się chodzi, siedzi, a jedyne o czym myślimy to ten ból który zwyczajnie nie chce opuścić. My jednak mamy na niego radę! Prezentujemy Ci kilka banalnie prostych ćwiczeń yogi, które pomogą Ci uporać się z bólem pleców i przywrócą radość życia.

5 ćwiczeń na jędrne i okrągłe pośladki

2016-09-29

Oto 5 znakomitych ćwiczeń, które pomogą Ci wyrzeźbić nogi i pośladki przybliżając Cię o kolejny krok w osiągnięciu perfekcyjnego ciała. Wpleć te ćwiczenia w  swój standardowy trening, upewnij się, że Twoja dieta jest zdrowa i pamiętaj o cardio dzięki któremu spalisz trochę kalorii.

6 zbawiennych technik na po treningowy ból mięśni

2016-09-27

Jeśli jesteś osobą uprawiającą sport, z pewnością jesteś też świadomy, o możliwości doświadczenia urazu. Bez względu na to, jak bardzo jesteś ostrożny, jak precyzyjnie dbasz o prawidłową posturę czy jak dokładnie się rozgrzewasz i rozciągasz przed treningiem. Na pewno kiedyś doświadczysz bólu mięśni. Dlatego nie przestawaj czytać. Oto kilka wartościowych technik, redukujących b óle mięśniowe. Ta wiedza Ci się przyda.

Lifebow

Zakrzewo 62-070
ul. Pasjonatów
biuro@lifebow.pl