sortuj wg:

12 ćwiczeń pilatesu które wzmocnią Twój kręgosłup

2016-09-20

Na pierwszy rzut oka studio pilatesu może wyglądać niczym średniowieczna sala tortur. Pełno w nim pasów i metalowych sprężyn wystających z wyściełanej materiałem ławy o nazwie „reformer”. W rzeczywistości, Pilates jest formą ćwiczenia, które ma na celu równoczesny  rozwój elastyczności, dobrej postawy, siły i równowagi.

5 znaków na to, że przesadzasz na siłowni

2016-09-15

Pewnie nie raz słyszałeś powiedzenie: bez pracy nie ma kołaczy. Powinno ono inspirować i zachęcać do ciężkiej pracy i determinacji. Ale co jeżeli się za bardzo przepracowujesz?

 

6 Pozycji jogi na wzmocnienie brzucha

2016-09-05

Joga jest świetnym sposobem na rozciąganie ścięgien udowych i pleców. Ale nie tylko! Jest to też idealny sposób na to, by stać się silniejszym.

7 sensownych powodów dla których biegamy

2016-09-01

Ponad 18 milionów osób ścigało się w ubiegłym roku. Ale nasze relacje z bieganiem są znacznie bardziej osobiste, niż dowolna liczba może ujawnić. Biegać? Czy nie biegać? Biegniemy by osiągać  cele albo by uciec od problemów. Biegniemy, by zostać sami, ale też by poczuć się jednością ze światem. Biegniemy by schudnąć, zabić stres. Biegniemy, ponieważ nie możemy sobie wyobrazić, nie posuwania się naprzód.

6 pozycji jogi, które warto wykonać przed snem

2016-08-30

Czasem, ciężko jest zrelaksować się po długim dniu, bywa i tak, że pomimo ogromnego zmęczenia nie możemy zasnąć. Na szczęście, istnieje wiele technik pomagających nam się odprężyć,  gdy dzień dobiegnie końca. Jedną z takich technik, to uprawianie jogi, w najlepszym miejscu na świecie – Twoim łóżku. No to zaczynamy, żebyśmy mogli się wysypiać.

Lifebow

Zakrzewo 62-070
ul. Pasjonatów
biuro@lifebow.pl