sortuj wg:

7 korzyści wynikających z ćwiczenia planka każdego dnia

2016-08-17

Ćwiczenia z masą ciała cieszą się ogromną popularnością w świecie fitnessu dzięki ich praktyczności i prostocie. Pomagają one wypracować idealną sylwetkę jedynie przy wykorzystaniu ciężaru własnego ciała. Do jednej z form tego typu ćwiczeń należy ponadczasowy plank, czyli tzw. deska. Deska jest jedną z najskuteczniejszych spośród wszystkich metod ćwiczeń. Dlaczego? Ponieważ nie wymaga dużego zaangażowania i jednocześnie daje szansę na osiągnięcie widocznych rezultatów w relatywnie krótkim czasie.

Jak mieć większe łydki? Trening, który skończy Twój koszmar.

2016-08-12

Jeżeli podobnie jak ja na siłowni ćwiczysz wszystkie partie mięśni (w tym powinien zawierać się też trening nóg), musisz wiedzieć że Twoje dolne partie ciała potrzebują najwięcej siły i efektywności.

Nie masz celu podróży? Odkryj 5 najchętniej odwiedzanych miast na świecie.

2016-08-01

Lubisz podróżować ? Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję - pięć miast, które są najpopularniejszymi celami podróży na świecie. Oczywiście – warto zwiedzać nowe miejsca, ale tym razem opiszemy takie, które cieszą się dużym zainteresowaniem – zresztą nie przez przypadek. Na pewno spotkasz tam masę różnych ciekawych ludzi z całego świata.

Must have w podróży sportowca: 7 akcesoriów fitness które, zmieścisz do torby

2016-07-27

Jeżeli lubisz sporo ćwiczyć z jednej strony, a z drugiej strony – lubisz sporo podróżować, to przygotowaliśmy zestawienie właśnie dla Ciebie. Dlaczego jest ono potrzebne?

10 ćwiczeń, które sprawią, że będziesz wysportowany

2016-07-26

Jeżeli nie uprawiasz sportu zawodowo lub chociażby na bardziej zaawansowanym poziomie – wizyta na siłowni może być czymś onieśmielającym. Sama myśl o tym, żeby pokazać się na siłowni, może być czymś na tyle stresującym, że cała motywacja do tego, żeby zadbać o swoje zdrowie i się trochę poruszać po prostu znika, a Ty, zamiast wylądować na stacjonarnym rowerku lądujesz na kanapie.

Lifebow

Zakrzewo 62-070
ul. Pasjonatów
biuro@lifebow.pl