sortuj wg:

Co pić a czego nie pić będąc na diecie

2016-07-22

Kiedy planujemy stracić parę kilogramów powinniśmy wziąć pod uwagę wszystkie czynniki, a więc również to co pijemy. Nawet jeżeli posiadasz świetnie dopracowaną dietę, ale będziesz pił słodkie napoje – wtedy z całą pewnością nie uda Ci się schudnąć. 

6 aplikacji które sprawią że trening będzie ciekawszy

2016-07-20

Każdemu z nas czasami się nie chce ćwiczyć. Z różnych powodów: wyszedł nowy odcinek ulubionego serialu, czujemy się senni, mamy dużo pracy, czy najzwyczajniej w świecie czujemy, że nam się nie chce wychodzić z ciepłego i wygodnego łóżka. W takich przypadkach trochę dodatkowej motywacji nie zaszkodzi – wręcz przeciwnie, może okazać się niezbędne.

8 pomysłów na dania z grilla oraz kilka wskazówek, które podkręcą ich smak

2016-07-18

Praktycznie każdy lubi dania z grilla, za ich oryginalny smak, aromat i przyjemną atmosferę, jaka towarzyszy grillowaniu. Obecnie jesteśmy w samym środku sezonu grillowego, nawet jeżeli zdarzy się parę bardziej deszczowych dni, jak to często bywa w naszym klimacie.

Jak ćwiczyć będąc młodą mamą

2016-07-14

Gdy zostajesz matką, dużo trudniej jest znaleźć czas na ćwiczenia. Chociażby dlatego, że masz tego czasu zwyczajnie dużo mniej. Nic dziwnego, małe dziecko to prawdziwy pożeracz czasu. Nie zmienia to faktu, że nadal da się znaleźć czas na ćwiczenia. Wystarczy odpowiednio to zaplanować i pogodzić. Oczywiście – nie wymagajmy od młodej matki 6-paka.

9 powszechnych pomyłek zdrowotnych

2016-07-08

Istnieje całkiem sporo mitów oraz błędów dotyczących zdrowia. Wynikają one z fałszywych przekonań dotyczących sposobów na odchudzanie lub utrzymywania zdrowego trybu życia. Z tego powodu prezentujemy listę 10 najczęściej popełnianych błędów i pomyłek dotyczących życia w sposób zdrowy dla naszego organizmu.

Lifebow

Zakrzewo 62-070
ul. Pasjonatów
biuro@lifebow.pl