sortuj wg:

60 minut ćwiczeń może dać Tobie energię na 24 godziny!

2016-06-16

Lubisz sport? To dobrze. Lubisz jeździć na rowerze? Tym lepiej. Jeżeli oprócz tego uważasz, że należy dbać o środowisko, a jednocześnie oszczędzać – to ten artykuł jest dla Ciebie.

Po maratonach miejskich i pustynnych czas na Yukon Arctic Ultra- wywiad z Andrzejem Gondkiem

Przedstawiam Państwu człowieka który przebiegł Marathon De Sables w 2013 roku, w 2014 dołączył do elity 4 Deserts Club pokonując w jednym roku 4 pustynie Atacama, Gobi, Sahara i Antarktydę, a teraz przygotowuje się do Yukon Arctic Ultra 2017 gdzie ma do pokonania 700km w 13 dni. O swojej pasji, swoich pierwszych krokach jako biegacza i przygotowaniach do najbardziej wymagających maratonów na świecie opowiada Andrzej Gondek

 

7 najlepszych ćwiczeń z ciężarkami do wykonania w domu

Nasze życia ostatnio nabierają coraz większego rozpędu. Nie pamiętam kiedy po raz ostatni mogłam pomarudzić na to, że nie mam co robić albo, że mam za dużo wolnego czasu i mogę pójść o zakład, że jest to problem stanowczej większości ludzi. W takich momentach regularne chodzenie na siłownie może być niezwykle trudne. Jeśli ten kłopot również Cię dotyczy, prezentuję Tobie 7 prostych ćwiczeń, które wykonasz w domu, angażując całe swoje ciało.

Stretching dla biegaczy

Rozciąganie jest absolutną podstawą dla każdego miłośnika fitnessu. Nie da się znaleźć profilu fitnessowego, w którym nie znajdowałby się chociaż jeden strechowy tutorial, bądź wzmianka o jego licznych benefitach.  Poprawa kondycji mięśni oraz ruchu jest przydatna dla biegaczy.

Jak zostać wegetarianinem

Jeżeli chcesz zostać wegetarianinem to powinieneś wiedzieć jedną rzecz na samym początku. Niejedzenie mięsa to tylko część bycia wegetarianinem. Oczywiście, jeżeli chcesz, aby Twoja dieta była zdrowa oraz przynosiła korzyści nie tylko dla zwierząt, ale również dla Twojego organizmu.

Lifebow

Zakrzewo 62-070
ul. Pasjonatów
biuro@lifebow.pl