sortuj wg:

60 minut ćwiczeń może dać Tobie energię na 24 godziny!

2016-06-16

Lubisz sport? To dobrze. Lubisz jeździć na rowerze? Tym lepiej. Jeżeli oprócz tego uważasz, że należy dbać o środowisko, a jednocześnie oszczędzać – to ten artykuł jest dla Ciebie.

Jak zostać wegetarianinem

Jeżeli chcesz zostać wegetarianinem to powinieneś wiedzieć jedną rzecz na samym początku. Niejedzenie mięsa to tylko część bycia wegetarianinem. Oczywiście, jeżeli chcesz, aby Twoja dieta była zdrowa oraz przynosiła korzyści nie tylko dla zwierząt, ale również dla Twojego organizmu.

stretching: Zobacz jak 36 ćwiczeń wpływa na Twoje mięśnie

Praktycznie każdy powinien uprawiać stretching, czyli zwyczajnie rozciąganie. Zarówno osoba, która generalnie uprawia siedzący tryb życia, osoba uprawiająca sport na zasadzie co weekendowej lub osoba, która żyje sportem i uprawia go praktycznie na co dzień.

Nowoczesne technologie w odzieży sportowej

Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro już trwają, dlatego warto trochę więcej napisać o sporcie. Prawdopodobnie zauważyliście, że od lat sportowcy robią się coraz silniejsi coraz szybsi, bite są nowe rekordy.

Co robić na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro

Jeżeli jesteś prawdziwym fanem sportu, to Twoje serce z całą pewnością bije szybciej na myśl o zbliżających się wielkimi krokami Igrzyskach Olimpijskich w Rio. Od początku sierpnia – zawodnicy z całego świata zaczną się zjeżdżać do Brazylii, aby rozpocząć konkurencję w 31 dyscyplinach. Ilość sportowców jest niebagatelna, bo będzie ich aż ok. 10 500 z 206 Narodowych Komitetów Olimpijskich.

Lifebow

Zakrzewo 62-070
ul. Pasjonatów
biuro@lifebow.pl