sortuj wg:

4 rewelacyjne ćwiczenia które obdarują cię jędrniejszym biustem

Zestaw prostych, ale niezwykle skutecznych ćwiczeń, które pomogą Ci poprawić wygląd piersi i sprawią, że Twój biust będzie ładny i atrakcyjny. Zamiast ciężarków do ćwiczeń możesz wykorzystać butelki z wodą.

7 ćwiczeń na wewnętrzną stronę ud

Jak to niektórzy mówią w życiu "bez pracy nie ma kołaczy" w tym ćwiczeniu, jest to święta prawda. Niestety. Przykro nam mówić o tym tak otwarcie, ale bez szczerości żaden związek długo nie przetrwa, a nasz związek z Wami - czytelnikami jest na wagę złota. Dlatego też będziemy szczerzy. Wewnętrzna strona ud stanowi najtrudniejszą partię ciała do wyćwiczenia (i zaraz do schudnięcia). Tradycyjne zestawy ćwiczeń na nogi nie zawsze na nią działają. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak skutecznie walczyć z tłuszczem po wewnętrznej stronie Twoich ud, koniecznie czytaj dalej.

stretching: Zobacz jak 36 ćwiczeń wpływa na Twoje mięśnie

Praktycznie każdy powinien uprawiać stretching, czyli zwyczajnie rozciąganie. Zarówno osoba, która generalnie uprawia siedzący tryb życia, osoba uprawiająca sport na zasadzie co weekendowej lub osoba, która żyje sportem i uprawia go praktycznie na co dzień.

Nowoczesne technologie w odzieży sportowej

Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro już trwają, dlatego warto trochę więcej napisać o sporcie. Prawdopodobnie zauważyliście, że od lat sportowcy robią się coraz silniejsi coraz szybsi, bite są nowe rekordy.

Co robić na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro

Jeżeli jesteś prawdziwym fanem sportu, to Twoje serce z całą pewnością bije szybciej na myśl o zbliżających się wielkimi krokami Igrzyskach Olimpijskich w Rio. Od początku sierpnia – zawodnicy z całego świata zaczną się zjeżdżać do Brazylii, aby rozpocząć konkurencję w 31 dyscyplinach. Ilość sportowców jest niebagatelna, bo będzie ich aż ok. 10 500 z 206 Narodowych Komitetów Olimpijskich.

Lifebow

Zakrzewo 62-070
ul. Pasjonatów
biuro@lifebow.pl